IV Przedszkoliada

W środę 22 czerwca odbyła się IV Przedszkoliada. W konkurencjach sportowych wzięły udział przedszkola, które mieszczą się na terenie gminy Kaźmierz.
Poszczególne konkurencje, które wykonywały drużyny, wymagały od przedszkolaków zwinności, skoczności i szybkości, a także bardzo istotna była współpraca w zespole. Drużyny radziły sobie świetnie we wszystkich konkurencjach, a kibice żarliwie kibicowali wszystkim. Poza konkurencjami, wszystkie drużyny zaprezentowały swój układ taneczny, hasło i transparent. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a drużyny, które zajęły I-III miejsca otrzymały puchary.

I miejsce: Przedszkole Akademia Małego Olimpijczyka w Kaźmierzu,
II miejsce: Oddziały Przedszkolne w Bytyniu,
III miejsce: Publiczne Przedszkole w Gaju Wielkim,
IV miejsce: Przedszkole „Krasnal Hałabała” w Kaźmierzu,
V miejsce: Zespół Przedszkolno- Żłobkowy Myszki Miki w Kaźmierzu.

Wszyscy świetnie się bawili, aktywnie uczestniczyli w rozgrywkach i przestrzegali zasad fair play.

Kinga Skowrońska

Opublikowano w Oddziały przedszkolne, Przedszkole.