Dzień Muzyki w Gaju Wielkim

W poniedziałek 20.06.2022 r. w przedszkolu w Gaju Wielkim zewsząd słychać było muzykę i rozmaite dźwięki, a wszystko dlatego, że świętowaliśmy Dzień Muzyki. Odwiedził nas znany nam gość – Pani Magda Roszak, lecz nietypowo, bo z gitarą. Przypomnieliśmy sobie, jak zbudowany jest ten instrument oraz jak brzmi. Mieliśmy także okazję, aby spróbować zagrać na gitarze i nie tylko. Była to wspaniała okazja do wspólnego muzykowania. Po zakończonym pokazie sprawdziliśmy swoje muzyczne umiejętności w muzycznym quizie. Każda grupa aktywnie wykonała wszystkie zadania oraz otrzymała pamiątkowy dyplom.
Jak wiemy śpiewać każdy może, dlatego zorganizowaliśmy także konkurs talentów. Występy podziwialiśmy wspólnie po zakończonym quizie. Przedszkole pozostało rozśpiewane już do końca dnia.

Wioleta Krzyżaniak

Opublikowano w Przedszkole.