Wielkanocne warsztaty w klasach I- III

W poniedziałek, w przededniu Świąt Wielkanocnych, odbyły się warsztaty plastyczne i ruchowe, podczas których dzieci mogły bawić się i tworzyć w wielkanocnych klimatach.
Uczniowie własnoręcznie wykonali ozdoby i dekoracje, którymi ustroją swoje domy na Wielkanoc. Było wesoło i kolorowo, a na barwne efekty twórczego zaangażowania patrzyliśmy z podziwem i uśmiechem na twarzy. W takcie zajęć nie zapomnieliśmy o ćwiczeniach ruchowych, które wykonywaliśmy zgodnie ze wskazaniami Ruletki wielkanocnej: skoki zajączka, bieganie baranka, spacer i gdakanie kury, turlanie się jak jajko.
To już drugie Wielkanocne warsztaty online – całkiem udane :), ale następne mamy nadzieję, że odbędą się w szkole z rówieśnikami. Tego sobie życzymy 🙂

Violetta Pietrzak-Sikorska
Lidia Bujnowska
Danuta Łuczak

Opublikowano w Szkoła Podstawowa.