Aplikacja KidsUp w przedszkolu.

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, placówka podpisała umowę licencyjną z usługodawcą aplikacji KidsUp. Służy ona do kontaktu między przedszkolem/nauczycielami a rodzicami.

Zamieszczamy w niej dane takie jak imię i nazwisko dziecka oraz numery telefonu rodziców.  Imiona
i nazwiska widoczne są wyłącznie dla nauczycieli, a numery telefonów nie są widoczne dla nikogo, służą jedynie wysłaniu kodu do logowania i linku do pobrania aplikacji.

W aplikacji jest TABLICA, na której będą zamieszczane zdjęcia, krótkie komentarze oraz informacje od wychowawców dla rodziców danej grupy (np. o wycieczkach, co jest potrzebne na zajęcia itp.). Będą też ukazywać się ważne informacje od dyrekcji, sekretarza Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, czy intendentki. Każdemu rodzicowi będzie wyświetlała się TABLICA tylko grupy jego dziecka.

W zakładce CZAT będzie można wysyłać indywidualne wiadomości (nauczyciel do rodzica, rodzic do nauczyciela).  Pani intendentka będzie tu również przesyłać Państwu informacje nt płatności za przedszkole.

Aplikacja pozwoli nam  podnieść jakość kontaktów oraz przepływ informacji. Jest prosta, bezpieczna (nie zamieszczamy tu danych wrażliwych) i jest zawsze pod ręką. Pozwoli nam też zrezygnować
z zeszytów informacji.

Poniżej znajdują się klauzula informacyjna (RODO) i regulamin korzystania z aplikacji:

RODO

Regulamin korzystania z apliakcji KidsUp

Opublikowano w Oddziały przedszkolne, Przedszkole.