Balik karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 24 stycznia w  przedszkolu w Gaju Wielkim został zorganizowany bal karnawałowy. Dzieci przebrały się w stroje swoich wymarzonych zawodów. Przedszkolaki zamieniły się w lekarzy, sportowców, policjantów, strażaków, żołnierzy oraz kucharzy. Znalazły się także księżniczki, motyle, pszczółki i biedronki. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a za sprawą Pana Radka (DJ BAGI), taty Matusi i Antosi przygrywała nam skoczna i rytmiczna muzyka, która zachęcała do tańca. Jak na prawdziwy bal  karnawałowy przystało, nie zabrakło kolorowych świateł oraz efektów dyskotekowych . Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze, dostarczając dzieciom niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

                                                                                                                                       Jolanta Kłos

Opublikowano w Przedszkole.