Balik karnawałowy

Dnia 24.01.2020 r. w ostatni dzień przed feriami zimowymi, uczniowie z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Bytyniu wspólnie bawili się na balu karnawałowym, który odbył się w salce gimnastycznej. Wspólne zabawy i tańce odbywały się w rytmie tanecznych hitów z całego świata. Do tańca zachęcał panie nauczycielki, które niczym wodzireje aktywizowały wszystkie dzieci, zachęcając je do wspólnych pląsów. Podczas balu bawiły osoby przebrane za postacie z bajek i filmów: księżniczki, czarownice, sportowcy, żołnierze, strażacy i wiele innych niesamowitych postaci. Atmosfera podczas balu sprzyjała wspólnej zabawie, było miło i radośnie. Zadowoleni i nieco zmęczeni uczniowie chcąc zregenerować siły, w przerwie zabawy skorzystali z przygotowanego poczęstunku.
Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za przygotowanie ciekawych strojów, bogatego zestawu przekąsek oraz podarowanie akcesoriów do dekoracji sali.

 

                                                                                                                     Nauczycielki klas I-III

Opublikowano w Szkoła Podstawowa.