Zakodowana Babcia i Dziadek

To kolejny etap projektu edukacyjnego  „Raz, dwa, trzy – kodujesz z nami TY”.
Tym razem dzieci w poszczególnych grupach wiekowych miały zadania związane z Dniem Babci i Dziadka. Cztero- i pięciolatki w ramkach rysowały portrety swoich dziadków. Po wykonaniu rysunku starsze dzieci miały zakodować  trasę, po której miał się poruszać ozobot.
Druga część kodowania dotyczyła prezentów dla babci i dziadka. Dzieci miały zakodować odpowiednimi kolorami rysunek przedstawiający krawat według podanego wzoru. Wcześniej odwzorowywały rysunek na macie do kodowania kolorowymi kubeczkami. Ostatnim zadaniem było zakodowanie trasy ozobota na kapeluszu dla babci oraz pokolorowanie lub pomalowanie go w ulubionych kolorach babci.

Wychowawcy grup przedszkolnych – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bytyniu

Opublikowano w Oddziały przedszkolne.