Biesiada z Babcią i Dziadkiem

Dziadkowie na każdym kroku okazują swoim wnukom życzliwość, dobre serce i bezgraniczną miłość.
Dzieci z naszego przedszkola chciały pokazać, jak bardzo doceniają, szanują i kochają swoich Dziadków, dlatego przygotowały okolicznościowe przedstawienie.

Babcie i dziadkowie przybyli do Przedszkola w Bytyniu 21 stycznia o godz. 10.00. Dla zacnych gości dzieci przygotowały przedstawienie jasełkowe. Dodatkowo odegrały scenkę o najlepszych dziadkach, zaśpiewały piosenkę i złożyły życzenia. Niespodziankom  jednak nie było końca, bo każda babcia i dziadek otrzymali własnoręcznie przygotowany prezent (laurkę, świecznik, piernik lub kwiatek). Następnie goście zostali zaproszeni na poczęstunek, żeby przy kawie, herbacie i słodkościach mogli rozkoszować się tą wspaniałą chwilą.

Drugą część uroczystości poprowadził pan Waldemar Hermann. Zaprosił babcie, dziadków wraz z wnuczętami do wspólnej zabawy tanecznej. Cała sala śpiewała i tańczyła przy największych hitach muzyki rozrywkowej.

Dziękujemy babciom, dziadkom, za miłe słowa uznania dla wysiłku dzieci i nauczycieli, dziękujemy również p. Waldemarowi Hermannowi za to, że odpowiedział na nasze zaproszenie i poprowadził część rozrywkową uroczystości. Dziękujemy wszystkim pracownikom przedszkola i szkoły, którzy bezpośrednio zaangażowali się w przygotowanie Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu w Bytyniu.

Wychowawcy grup przedszkolnych – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bytyniu

 

Opublikowano w Oddziały przedszkolne.